• Členové
  • Bára
  • Michal
  • Petr
  • "Sinusoida vašeho céčka se, pane kolego, nebezpečně blíží limitní hodnotě amplitudy tónu d."
  • Lou Fanánek Hagen

Vzkazy


Níže si můžete přečíst vzkazy, které skupina obdržela od roku 2010. Jsou z bývalé návštěvní knihy od pořadatelů akcí, na kterých skupina FAMILY hrála. Pokud máte jakoukoliv (pozitivní/negativní) zkušenost se skupinou FAMILY, napište kapelníkovi a on s vaším laskavým svolením vzkaz zvěřejní. Využijte tuto naši novou službu. Uděláte velkou radost členům kapely, pro které je zpětná vazba velmi důležitá. Zároveň pomůžete s výběrem té správné kapely všem nevěstám, oslavencům, hasičům, myslivcům, sportovcům...


Kozinovi
Dobrý den, ještě jednou moc moc moc děkujeme, že jste nám hráli na svatbě, byli jste úžasní, my i svatebčané jsme byli velice spokojení. Máme díky Vám zážitek na celý život. Mnohé skladby znějí ve Vašem podání lépe než originál! Proto kdo přemýšlí, zda objednat tuto hudební skupinu na svoji svatbu, oslavu či ples... Neváhejte, nebudete litovat. Moc děkujeme a věříme, že se ještě někdy na nějaký akci potkáme.
Křížovi
Dobrý den, i kdybych Vám poděkovala stokrát, nebude to stačit! :-) Všichni si naši svatbu užili a to hlavně díky Vám, ačkoliv občas tancování trochu vázlo. :-) Jsem Vám moc vděčná za to, jakou jste vytvořili atmosféru a že díky Vaší skvělé muzice šly tancovat i naše babičky, které mají problémy s nohama. Bylo to moc super, jen škoda, že večer nebyl delší. Snad se brzy potkáme třeba na jiné svatbě a budeme mít víc času si Vás užít. ;-) Děkujeme!
Cejpkovi
Moc Vám všem chceme poděkovat za hudební vystoupení na naší svatbě. Děkujeme za nádhernou atmosféru, kterou jste mám vytvořili. Bylo to VYBORNE!!! Byli jsme nadšeni a Moc se nám to líbilo. Nejenom my, ale i všichni ostatni hosti si Vás hrozně moc pochvalovali a chválili, že jste úžasní. Smekám a velké diik???? Věřím tomu, že se opět setkáme.
Spilkovi
Dobrý den, chtěli bychom vám prostřednictvím této služby ještě jednou velice poděkovat za vynikající hudební vystoupení na narozeninové oslavě. Veliká spokojenost nebyla pouze na naší straně, ale nadšení projevili zúčastnění hosté. V neposlední řadě chci vyzdvihnout výbornou domluvu s panem Dohnálkem.
Novotní
Skupina Family nám hrála v náš svatební den 1.9.2018. O této kapele jsme měli jasno hned od začátku a neváhali jsme ani minutu s včasnou objednávkou termínu. Už jsme to říkali několikrát, ale velice si vážíme a děkujeme, že nám milí a velmi akční členové této kapely hráli na naší svatbě. Nejen nám, ale i našim hostům, se Vaše kapela moc líbila. Ať Vám to hraje a třeba zase někdy na viděnou!
Soňa Pospíšilová
Svatba 14.8.2018. Opravdu profesionální kapela. Rychlá a vstřícná komunikace. Skvělá muzika, která pobavila hosty všech věkových kategorií. Nabudili výbornou atmosféru a tančilo se a zpívalo každou sérii. Vřele doporučuji! Děkujeme:)
Dvořákovi
Moc děkujeme za to, že jste zahráli na naší svatbě 26.5.2018, hudba se všem moc líbila a my si to moc užili, začátek byl sice trošku "rozpačitý" díky tomu, že bylo krásné počasí a hodně lidí trávilo čas spíše venku (škoda, že ten večer nebyl pak delší), ale byli jste opravdu skvělí a moc děkujeme, že jste to byli právě vy, kteří nám mohli zahrát. Nemohli jsme si vybrat lépe.
Peter Nemec
Svatba v Náramči 21.10.2017. Děkujeme za vytvoření skvělé atmosféry na parketu i mimo něj. Výborná kapela, zpěvačka se zlatem v hrdle a rychlá a profi komunikace s p. Dohnálkem. Doporučujeme všem!
Staňkovi
Děkujeme za perfektní hudební produkci na naší svatbě, byli jste skvělí. Na parketu jsme si to moc užili!
Chadimovi
Chtěli bychom celé kapele poděkovat za úžasný hudební vystoupení na naší svatbě 15.7. Zahráli na přání všechny písničky a všichni jsme si to náramně užili. Ještě jednou díky.
Vlkovi
Chtěli bychom vám touto cestou ještě jednou poděkovat za vynikající hudební vystoupení vaší kapely na naší svatbě. Repertoárem jste se trefily všem zúčastněným do vkusu. Všichni si hudbu velice chválili a jedna bota nezůstala v klidu. Zkrátka jste nám vykouzlili neskutečnou atmosféru. Byli jste úžasní. Vřele všem doporučujeme a těšíme se na další shledání. Velké DÍKY !!!
Kalasovi
Moc by jsme chtěli poděkovat za perfektní výkon vaší kapely na naší svatbě. Povedlo se Vám v tom teple doslova roztancovat celí sál a doslova se "kalilo" do ranních hodin. Bez Vás by taková atmosféra nepanovala. Přeji vám mnoho úspěchů a jak na říkal strýc: HOBLŮŮŮJ. Jen tak dále. Děkujeme
Honza a Žaneta K.
Krásné odpoledne, moc bychom chtěli poděkovat za super výkon dua Petr a Michal na zapíjení naší svatby. Měli jsme možnost vidět jako první v akci Petra a Báru, takže když přijeli 2 chlapi, nevěděli jsme najednou, co čekat. O to víc jsme byli mile překvapeni a nadšeni, protože to bylo perfektní, hudba se líbila, hosté byli spokojeni a my také. Takže za nás velké ANO a palec nahoru, ať je složení jakékoliv, vždycky to bude stát za to!! Doporučujeme a DĚKUJEME!!
Daňkovi
Sice později ale musime Vám moc poděkovat za úžasné hudební vystoupení na naší svatbě. Všichni si hudbu chválili a my jsme byli maximálně spokojeni. S klidným srdcem Vás všem doporučujeme.
Kincovi
Celé skupině FAMILY patří velké díky za produkci na Naší svatbě 6.8. Lidé si Vás chválili, tančil snad celý sál a hudba i zpěv byli perfektní. Děkujeme!
Čechovi
Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvěle strávený den za doprovodu s Vámi. Repertoár máte tak bohatý, že jste se trefili každému do vkusu. Ještě jednou moc děkuji za možnost zazpívat pro otce k narozeninám dvě písničky (Byl z toho naměkko). Ještě jednou velké DÍKY a doufám, že brzy naviděnou.
Prachařovi
Sice už s více než měsíčním zpoždění, ale i tak moc děkujeme za Vaši hudební produkci na svatbě 16.4.2016. Váš repertoár se naprosto trefil do vkusu všech hostů a hlavně jste nám dopomohli vytvořit báječnou atmosféru a byli jste pro každou legraci. I díky Vám na naši svatbu všichni stále a zvesela vzpomínají. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme spoustu vydařených akcí.
Gorošovi
Moc děkujeme za skvěle odehrané vystoupení na naší svatbě :) I když jsem ještě před začátkem vystoupení trošku zalitovala, že jsem si zapomněla vyžádat zpěvačku, tak když jste to rozjeli, vůbec nic nám nechybělo :) Zábava skvělá, repertoár taky, všichni jsme si to moc užili a hosté taky jenom chválili. V tomhle případě nás trošku mrzí, že v životě už ani jeden nehodláme pořádat další svatbu, protože bychom vás určitě pozvali znovu :D Tak snad na nějaké jiné akci, díky moc :)
Vybíralovi
Dobrý den, ještě jednou chceme moc poděkovat za Vaše hudební vystoupení na naší svatbě. Přestože sl. Bára se nemohla pro nemoc zúčastnit, pánové nám to bohatě vynahradili. Atmosféra byla skvělá, my i naši hosté jsme si to moc užili. Jsme rádi, že jsme zvolili právě Vás a rozhodně Vás budeme doporučovat všem v našem okolí. Snad někdy zase naviděnou,
Karel a Stanislav
Děkujeme skupině Family za krásné hudební vystoupení na naší firemní oslavě 9. 10. 2015. Všichni jsme si tuto akci náramně užívali. Kapela splnila stoprocentně naše očekávání jak po stránce repertoáru, tak po stránce hudební a pěvecké kvality. Příjemní a veselí lidé, ze kterých čiší radost z toho, co dělají, a dělají to opravdu skvěle. Při posledních tónech jejich vystoupení jsme si teprve uvědomili, že i ty nejkrásnější chvíle někdy končí. Budeme se těšit zase někdy s Vámi na příjemnou shledanou.
Karel D.
Děkujeme skupině Family za to, že jsme oslavili svoje kulatiny ve společnosti nádherných lidí-muzikantů, kteří umí vytvořit fantastickou hudební atmosféru, umí se "trefit do noty účastníků" a splnit jejich přání. Petře, Báro a Míšo, krásně jsme si zatancovali, zazpívali a užili si s našimi přáteli báječných 12 hodin příjemné zábavy. Skvěle odvedená práce - jste opravdu dobří. Přejeme vám spoustu spokojených posluchačů a radost z muziky, která vás neuvěřitelně baví a naplňuje. Vaši kapelu doporučujeme všem, kteří umí ocenit kvalitní hudbu, zpěv, ozvučení a komunikační schopnosti při kontaktu s publikem. Ještě jednou velký dík za nádherný zážitek.
Radek z Kalíšků
Ahoj Family, i já se musím připojit k poděkování za výborně odehranou svatbu mojí sestry Adélky. Osobně jsem Vás doporučil a jsem rád, že to takhle výborně to dopadlo :) Ať Vám to hraje i dál a doufám, že se někdy někde opět potkáme.
Adélka a Standa
Ahoj hudební skupino Family (Petře a Báro). Chceme Vám moc poděkovat za Vaše skvělé hudební vystoupení (samozřejmě i výběr písní - kde si přišel každý na své) na naší svatbě dne 11. 7. 2015 v restauraci Maják v Budkově. Myslím si, že po celou dobu byla atmosféra přímo skvělá. Bára - milá slečna se super luxusním hlasem, Petr - skvělý bavič, zpěvák, pohodář a hráč na klávesy. Jestli mohu ještě nakonec něco napsat za naši početnou hudební rodinu a přátelé (mohli jste přeci jen vidět a i slyšet, že jsme Vám trošku fušovali do řemesla), tak vám dáváme jedničku s hvězdičkou a samozřejmě další doporučení ostatním. Budeme se těšit někdy příště, třeba na nějaké další akci, kde si Vás rádi poslechneme a určitě zajdeme na kus řeči. Díky, ať se daří.
Nevěsta Věra
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za skvěle odehranou svatbu. Ač bylo šílené horko a hosté se roztančili až déle, tak se všichni moc dobře bavili a všichni Vás chválili. Svatbě jste dodali skvělou atmosféru a už se moc těším, až si Vás opět poslechnu.
Ženich Tomáš
Dobrý den Báro a Petře, ještě jednou díky za vynikající hudební show na naší svatbě. Jak už psala nevěsta, všem svatebčanům jste se moc líbili a všichni se bavili, tak dlouho dokud jste hráli. Což bylo tuším od 15ti hodin do 2hodin do rána!! A to nepočítám ještě chystání a sklízení (vím jaký je to opruz) :-) Většina hostů co vydržela takhle do noci, by ještě i tancovala, ale už jsme je museli s nevěstou nahnat domů :) Oba jste velice dobří hudebníci i zpěváci. Bára má velice příjemně položený hlas. Také děkuji za pomoc s organizací zábavy, kdy jste na podium pustili prvně improvizovaný sbor s klávesistkou Verčou a následně i lehce ovíněného ženicha s kytarou :-) Tak rychle a pěkně nazvučený jsem snad ještě nebyl :-) Jinak jste nám toho asi ani moc nesnědli, protože nám spousta jídla zbyla. Mějte se fajn a přeju vám hlavně zdraví a pohodové publikum!
Nevěsta Hanka
Dobrý den, ráda bych přispěla svými dojmy. Skupinu Family jsme si s manželem vybírali podle recenzí na internetu a především podle mp3 ukázek zde na jejich webu. Manžel hraje v kapele, proto trval na tom, aby nám na svatbě nehráli žádní "samohrajkáři" s mandolínou apod...repertoár této kapely nás uchvátil především proto, že hrají a zpívají naši oblíbenou píseň od Erica Claptona (najít totiž v našich krajinách kapelu, která zpívá kvalitně anglické songy je téměř nemožné). Kapela Family nezklamala, ba naopak. Klavírní umění pana Petra je neskutečné a hlas slečny Báry neuvěřitelný :-) Nejvíce se mi na nich líbilo, že přesně vycítili, co lidé na parketu chtějí a skladby volili podle aktuální nálady. O přestávkách jsme si i popovídali, takže nejen, že jsou to výborní hudebníci, ale i velmi sympatičtí a příjemní lidé. Spousta svatebčanů se mě na tuto kapelu ptala, kdo to je, odkud jsou a zda jim dám kontakt. Petře a Báro, chtěla bych vám z celého srdce poděkovat, že jste nás v náš krásný den tak skvěle hudebně doprovázeli. Doufám, že si vás ještě někdy někde poslechnu :-)
Svatebčan Kamil
Dovolte mi, abych vám vzkázala slova chvály. Díky vám jsme si svatbu náramně užili a to nejen díky krásnému hlasu zpěvačky, neutuchajícímu elánu a optimismu hudebního doprovodu, ale i perfektní domluvou a spoluprací. Přeji hodně úspěchů do dalších akcí a slovo na závěr - "Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde".
Veselovi
Dobrý den, chtěly bychom vám poděkovat za hudební doprovod na svatbě 22.11.2014. Všem se to moc líbilo a užili si to. Děkujeme moc.
Juřicovi
Touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat za skvělý hudební doprovod na naší svatbě dne 4.10.2014 - Výčapy, byla to nádherná tečka za celým krásným dnem, jste vážně vynikající kapela! Všichni byli moc spokojeni a my Vám ještě jednou moc DĚKUJEME! Jste vážně NEJ !
Kropáčkovi
Dobrý den, trvalo nám déle vrátit se zpět do "normálního režimu", ale i přesto Vám chceme tímto ještě jednou poděkovat za krásný hudební doprovod naší svatby dne 16. 8. 2014. Všichni hosté si zpěv i hraní chválili a i netanečníci se nakonec zapojili, což jsme byli sami překvapení a opravdu si to užili. Doufáme, že i tato malá zpětná vazba Vás potěší a utvrdí Vás v tom, že svoji práci děláte dobře. Rádi Vás budeme doporučovat. Hodně úspěchů.
Štanclovi
Dobrý večer, chtěli bychom Vám moc a moc poděkovat za skvělý hudební doprovod na našem svatebním dni 2.8.2014. Byli jste moc fajn, děkujeme a budeme všude doporučovat:))
Tereza a Tomáš Novotnovi
Ještě jednou Vám chceme poděkovat za úžasnou atmosféru kterou jste vytvořili v náš svatební den 12.7.2014 Všichni se výborně bavili a úživali si to! Ještě jednou obrovské díky!
Michaela a Jan Pechovi
Dobrý den, moc Vám děkujeme za úžasný hudební doprovod v náš svatební den 5. 7. 2014. Všichni svatebčani byli nadšeni. Mějte se hezky a ať se Vám i nadále daří Vaše super muzika.
Lenka a Tomáš Sochor
Dobrý den, moc Vám děkujeme, že jste s námi byli v 14. června 2014 a vytvořili na naší svatbě příjemnou atmosféru s hudbou. Mějte se hezky a ať se Vám dobře hraje nadále :-) Těšíme se brzy na viděnou a určitě Vás doporučíme dále.
Markéta a Libor Foltovi
Dobrý den, chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat, že jste nám hudbou zpříjemnili náš svatební den v Hrbově 7.6.2014:-) Přejeme Vám, ať jste pořád tak skvělí... Určitě Vás budeme doporučovat...
Vanda a Petr Novotní
Dobrý den, ještě jednou moc děkujeme... a pro všechny, kdo si vybírají skupinu pro svatební veselí tak jednoznačně FAMILY jsou skvělí. Výborná domluva na všem, široký repertuál.... MAX. SPOKOJENOST.
Jana a Martin Halamovi
Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za parádní hudební doprovod na naší svatbě. Ať se vám daří a stále tak hezky hraje a zpívá.
Míša a Petr Sekaninovi
Moc rádi bychom vám touto cestou ještě jednou poděkovali že jste nám hráli na naší svatbě v Budkově 22.6.2013. Byla díky vám skvělá atmosféra a uvolněná nálada. Hráli jste perfektně, moc děkujeme Barunko a Petře. Ať se vám daří a stále vám to tak krásně zpívá.
Hana a Honza Málkovi
Děkujeme za skvělou hudební atmosféru na naší svatbě, která se konala dne 08.09.2012 na zámku ve Valči. Byli jste moc fajn a také Vaší zásluhou byla na svatbě uvolněná a dobře laděná nálada! Vaši skupinu budeme dále určitě doporučovat! :-)
Tomáš a Dominika
Jsem rád, že jsme si vybrali právě vaši skupinu k hudebnímu zpestření naší svatby, respektive že jste byli její nedílnou součástí. Děkujeme za vše, vytvořili jste nám super atmošku. Všichni zúčastnění Vás (oba) moc chválili. Děkujeme a snad jsme se neviděli naposledy.
Martin a Lucie
Mockrát děkujeme za to, jak skvěle jste nám hráli na naší svatbě 16.6.2012. Všem jste se moc líbili a díky vám jsme se výborně bavili. DĚKUJEME!
Radka a Michal
Ještě jednou Vám děkujeme za skvělou atmosféru na naší svatbě 2.6.2012 na zámku v Třešti, hráli jste úžasně a všem jste se moc líbili :-)
Monika a Marek Pokorní
Ahoj, ještě jednou vám tímto způsobem chceme poděkovat za dotvoření skvělé atmosféry na naší svatbě 27.8.2011 na Dobré vodě. Věříme, že jsme se neviděli naposledy.
Irena Beránková
Chtěla bych Vám moc poděkovat za hudební doprovod na naší svatbě 20. srpna 2010 v Polné. Všichni si Vás moc pochvalovali (a pochvalují). Jste výborní!!!! Moc děkujeme!
Míša a Rosťa Zejdovi
Moc děkujeme za krásnou atmosféru, kterou jste vytvořili na naší svatbě 18.6.2010 v Jabloňově. Všichni jsme si to parádně užili!!! Škoda jen, že to tak rychle uteklo!


Doporučujeme: APPDATA, s.r.o. - webové stránky, hosting
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!